Fitness, Siłownia, Squash, Indoor Cycling

NARESZCZIE! Jeśli czytasz ten profil, to znaczy , że chcesz zmienić swoje życie, a ja jestem Ci w stanie pomóc! Wspólnie osiągniemy Twój cel, poprawimy sylwetkę, dzięki czemu zwiększy się również Twoja pewność siebie, poprawi samopoczucie i - co najważniejsze- będziesz zdrowszy!
Dlaczego warto mi zaufać ?
 Każdy trening dostosowany jest do indywidualnych możliwości.
 Udowodnię Ci, że nie ma rzeczy niemożliwych.
 Jestem wymagający, każdy trening to 100% dobrze wykorzystanego czasu.
 Ze mną nie ma rutyny, zróżnicowane treningi to większy zapał do pracy nad sylwetką .
 Dopasuję dietę i suplementację do Twoich możliwości, abyś szybko zobaczył efekty.

Czy wiesz, że ponad 60% osób, które uczęszczają do fitness klubów, wykonuje ćwiczenia niepoprawnie, co może powodować kontuzje i powikłania zdrowotne ? Nie musisz być wśród nich. Pokażę Ci, jak trenować, aby zdrowo i bezpiecznie osiągnąć cel !

Jestem trenerem z pasją który udowodni Ci, że możesz osiągnąć wszystko. Aktywnością ruchową zajmuję się od najmłodszych lat. Posiadam wyższe wykształcenie o kierunku wychowanie fizyczne, w celu ciągłego poszerzania swoich kompetencji podjąłem naukę o kierunku dietetyki sportowej. Swoją wiedzę i inspiracje czerpię ze specjalistycznych kursów (np. u Jakuba Mauricza ), ze studiów oraz dziesiątek przeczytanych książek i artykułów dotyczących treningów bądź diety. Posiadam również tytuł instruktora sportu ze specjalności kulturystyka.

Akceptujemy karty

multisport
fit profit
ok system
fitsport
multiactive